Număr anunț
DA20115704
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ”Vasile Pop” (CUI 29061790)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI RO11513427)
Cod CPV
30100000-0 · Masini, echipament si accesorii de birou, cu exceptia computerelor, a imprimantelor si a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.386,55 RON
Valoare atribuită
2.386,55 RON
Data publicării
20.04.2018 08:41
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.386,55 RON

din 2.386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.