Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPREJMUIRE CU GARD DIN TEAVA RECTANGULARA SI TABLA ZINCATA PRIMARIE

Număr anunț
DA20122622
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Furnizor / câștigător
COMFER CONSTRUCT SRL (CUI 37226512)
Cod CPV
44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
20.04.2018 12:58
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.