Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare Accidente Pasageri Transportati

Număr anunț
DA20124150
Autoritate contractantă
COLEGIULTEHNIC DINICU GOLESCU (CUI 4316678)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86,40 RON
Valoare atribuită
86,40 RON
Data publicării
20.04.2018 14:00
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86,40 RON

din 86,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.