Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru sere
- Număr anunț
- DA20122389
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 03100000-2 · Produse agricole si horticole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644,86 RON
- Valoare atribuită
- 644,86 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 12:48
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2018 22:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
644,86 RON
din 644,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro