Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse alimentare

Număr anunț
DA20127091
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FANTEZIA (CUI 29437365)
Furnizor / câștigător
MANU TOP MARKET SRL (CUI RO33979380)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.782,05 RON
Valoare atribuită
2.782,05 RON
Data publicării
22.04.2018 17:30
Termen limită
27.04.2018 17:00
Data finalizării
22.04.2018 17:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.782,05 RON

din 2.782,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.