Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie injectomat PERFUSOR SPACE
- Număr anunț
- DA20116233
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.626,46 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 09:10
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.626,46 RON
din 1.626,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro