Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de branşare canalizare

Număr anunț
DA20119033
Autoritate contractantă
COMUNA BRADUT (CUI 4404400)
Furnizor / câștigător
SZEKELY ALPAR-ATTILA INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 37169816)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944,60 RON
Valoare atribuită
1.944,60 RON
Data publicării
20.04.2018 10:57
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944,60 RON

din 1.944,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.