Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii postale de distribuire a corespondentei conf. anunt publicitar ADV 1001480/12.04.2018
- Număr anunț
- DA20122634
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
- Furnizor / câștigător
- PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI RO28646126)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.710,09 RON
- Valoare atribuită
- 14.710,09 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 12:58
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 07:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.710,09 RON
din 14.710,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro