Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Analize din probe de ape uzate/an

Număr anunț
DA20125322
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
WESSLING ROMANIA SRL (CUI RO15444907)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.269 RON
Valoare atribuită
2.269 RON
Data publicării
20.04.2018 15:02
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.269 RON

din 2.269 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.