Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistență medicală de urgență la ședințele de tragere în poligon

Număr anunț
DA20109223
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
ONIŞOR S. CRISTIAN - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL (CUI 23715977)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
19.04.2018 13:21
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.