Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tub conector de joasa presiune CT compatibil Medrad/Imaxeon Vistron, Envision, Stellant, Salient
- Număr anunț
- DA20118851
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.750 RON
- Valoare finală
- 4.750 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 10:51
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.