Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie alimente saptamana 23-27,04.2018

Număr anunț
DA20124910
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.771,86 RON
Valoare atribuită
3.771,86 RON
Data publicării
20.04.2018 14:37
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.771,86 RON

din 3.771,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.