Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa Michelin 215/65R16

Număr anunț
DA20123784
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL TULNICI (CUI 4297703)
Furnizor / câștigător
PROMOCAR SRL (CUI 15049681)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,60 RON
Valoare atribuită
491,60 RON
Data publicării
20.04.2018 13:45
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,60 RON

din 491,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.