Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsator Plus Power Assisted 24/6 Rosu St-246v Rd

Număr anunț
DA20125547
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ALBA (CUI 4331473)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,36 RON
Valoare atribuită
111,36 RON
Data publicării
20.04.2018 15:16
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,36 RON

din 111,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.