Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatie scaner Panasonic KV-S3105C.
- Număr anunț
- DA20135069
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL OLT (CUI 5102257)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,11 RON
- Valoare atribuită
- 294,11 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 13:00
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,11 RON
din 294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro