Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE CALCULATOR CABINET INFORMATIC UMPLERE TONER

Număr anunț
DA20134163
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
Furnizor / câștigător
I.I. SZEKELY I.LEVENTE (CUI RO19109859)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154 RON
Valoare atribuită
1.154 RON
Data publicării
23.04.2018 12:30
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.154 RON

din 1.154 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.