Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REUMPLERE CARTUS CANON CRG-724, CRG-719 ,LEXMARK T 640, BROTHER TN3280
- Număr anunț
- DA20130165
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 681,73 RON
- Valoare atribuită
- 681,73 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 10:21
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
681,73 RON
din 681,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro