Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie alimente

Număr anunț
DA20106353
Autoritate contractantă
Caminul pentru persoane varstnice Cehu Silvaniei (CUI 4291840)
Furnizor / câștigător
NIKO&LENA FRUCT S.R.L. (CUI RO36513805)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,10 RON
Valoare finală
187,10 RON
Data publicării
19.04.2018 11:41
Data finalizării
23.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.