Ofertă acceptată Cumpărare directă

Muscata NUMAR DE REFERINTA: 03 PRET DE CATALOG: 7,34 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bu

Număr anunț
DA20101394
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
CONIFER GARDEN SRL (CUI RO29585612)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,50 RON
Valoare atribuită
491,50 RON
Data publicării
19.04.2018 08:56
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,50 RON

din 491,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.