Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carburant auto

Număr anunț
DA20092390
Autoritate contractantă
COMUNA COSBUC (PRIMARIA COSBUC) (CUI 4730571)
Furnizor / câștigător
SALAUTA PETROL SRL (CUI 24349580)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.100 RON
Valoare finală
22.100 RON
Data publicării
18.04.2018 12:16
Data finalizării
23.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.