Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPORT PERSOANE
- Număr anunț
- DA20133493
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Nr 1 Municipiul Sighisoara (CUI 6118154)
- Furnizor / câștigător
- TRASANDO SRL (CUI 13843197)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348,40 RON
- Valoare atribuită
- 348,40 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 12:09
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
348,40 RON
din 348,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro