Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSA PROT.TRICOT GROS

Număr anunț
DA20130480
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR TG. MURES (CUI 4322351)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,41 RON
Valoare atribuită
22,41 RON
Data publicării
23.04.2018 10:32
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,41 RON

din 22,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.