Atribuită Cumpărare directă

SAC PENTRU SPALAT RUFE - 70 X 50 CM - legat cu snur

Număr anunț
DA35161599
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18935000-2 · Saci de rufe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.343 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.343 RON