Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare lucrari de reparatii strazi cu tratamente bituminoase
- Număr anunț
- DA20126135
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416.637,50 RON
- Valoare atribuită
- 416.637,50 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 16:26
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
416.637,50 RON
din 416.637,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro