Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire dozator detergent la masina de spalat vase

Număr anunț
DA20109147
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Salamon Erno (CUI 4245100)
Furnizor / câștigător
CROWN COOL SRL (CUI RO14911923)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,46 RON
Valoare atribuită
840,46 RON
Data publicării
19.04.2018 13:18
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,46 RON

din 840,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.