- Număr anunț
- DA20133471
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI RO14444712)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155 RON
- Valoare finală
- 165 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 12:08
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.