Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,4% sub estimat
alimente
- Număr anunț
- DA20114939
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " ELEFANTELUL CURIOS" SIBIU (CUI 4405953)
- Furnizor / câștigător
- MB CARN SIB SRL (CUI RO33933456)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,90 RON
- Valoare atribuită
- 873 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2018 07:24
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
873 RON
din 973,90 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 100,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.