Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPOT,FASOLE,OREZ,LEGUME,FRUCTE

Număr anunț
DA20127632
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
Furnizor / câștigător
SANTEC SRL (CUI RO5319583)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,90 RON
Valoare atribuită
679,90 RON
Data publicării
23.04.2018 08:34
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,90 RON

din 679,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.