Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PAINE SI PRODUSE DE PANIFICATIE

Număr anunț
DA20134697
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.560,25 RON
Valoare atribuită
21.560,25 RON
Data publicării
23.04.2018 12:47
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.560,25 RON

din 21.560,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.