Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,6% sub estimat
Zahar vanilat
- Număr anunț
- DA20130681
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR.30 "PINOCHIO" GALATI (CUI 24937351)
- Furnizor / câștigător
- DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46 RON
- Valoare atribuită
- 37 RON 19,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2018 10:39
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37 RON
din 46 RON estimat
19,6%
Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 9 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.