Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA20130428
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.64 GALATI (CUI 29084778)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,32 RON
Valoare atribuită
1.012,32 RON
Data publicării
23.04.2018 10:30
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,32 RON

din 1.012,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.