Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine

Număr anunț
DA20126110
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
JIM PROD SRL (CUI 6491527)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,76 RON
Valoare atribuită
277,76 RON
Data publicării
20.04.2018 16:20
Termen limită
27.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,76 RON

din 277,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.