Ofertă acceptată Cumpărare directă

mazare 800gr bonduelle

Număr anunț
DA20120498
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
Furnizor / câștigător
DRAVIOSO COM SRL (CUI RO7273547)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,60 RON
Valoare atribuită
137,60 RON
Data publicării
20.04.2018 11:50
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,60 RON

din 137,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.