Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montat echilibrat anvelopa Renault Trafic

Număr anunț
DA20133826
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SUCEAVA (CUI 13589936)
Furnizor / câștigător
TRANSPORTURI AUTO SUCEAVA SA (CUI RO3177601)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,32 RON
Valoare atribuită
77,32 RON
Data publicării
23.04.2018 12:20
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,32 RON

din 77,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.