Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole si accesorii electrice (Rev.2)

Număr anunț
DA20128770
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,76 RON
Valoare atribuită
973,76 RON
Data publicării
23.04.2018 09:30
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,76 RON

din 973,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.