Ofertă refuzată
Cumpărare directă
BARBOTOR OXIGENATOR COMPLET METALIC,AUTOCLAVABIL,ACOPERIT CU VOPSEA ANTIMICROBIANA CU IONI DE ARGINT
- Număr anunț
- DA20092239
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.800 RON
- Valoare finală
- 8.800 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 12:11
- Data finalizării
- 23.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.