Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii intocmire documentatie dezlipire imobil inscris in E-Terra
- Număr anunț
- DA20065914
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 12:08
- Termen limită
- 26.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro