Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
achizitie directa
- Număr anunț
- DA20136112
- Autoritate contractantă
- Centrul Zonal de Selectie si Orientare (CUI 12927303)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.271,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2018 13:35
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 16:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.271,36 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 10,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.