Ofertă acceptată
Cumpărare directă
File de protectie Ecomax, transparent, orange peel, A4, plastic, 100buc/set ; Cod RTC RP00201
- Număr anunț
- DA20134910
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 520 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 12:55
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
520 RON
din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro