Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI HIDROIZOLATIE ACOPERIS

Număr anunț
DA36118526
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
SASABY ROOFER S.R.L. (CUI 49258313)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.502 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.502 RON