Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mina creion rotring 0.5

Număr anunț
DA20131331
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30192132-5 · Mine de rezerva pentru creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,55 RON
Valoare finală
29,55 RON
Data publicării
23.04.2018 11:00
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.