Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun toaleta solid Sensitive 100g Detergent rufe manual 400g DERO OZON ALCOOL SANITAR -O

Număr anunț
DA20130183
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.543,50 RON
Valoare atribuită
1.543,50 RON
Data publicării
23.04.2018 10:22
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.543,50 RON

din 1.543,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.