Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Papetarie si birotica Casa de Cultura
- Număr anunț
- DA20127499
- Autoritate contractantă
- R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
- Furnizor / câștigător
- COROANA SRL (CUI RO15507746)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,51 RON
- Valoare atribuită
- 541,51 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 08:20
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,51 RON
din 541,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro