Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mape de corespondenta si alte obiecte de birou
- Număr anunț
- DA20123696
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI RO10953640)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.216,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.216,04 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 13:41
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.216,04 RON
din 2.216,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro