Ofertă refuzată Cumpărare directă

ROBINETI SPECIALI GAZE MEDICALE, CU BILA

Număr anunț
DA20092326
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495 RON
Valoare finală
495 RON
Data publicării
18.04.2018 12:14
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.