Atribuită Cumpărare directă

Capac wc

Număr anunț
DA36118595
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
44411720-7 · Capace pentru closete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
211,68 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,68 RON