Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORDINUL 397 + STAMPILE ATI

Număr anunț
DA20070165
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,34 RON
Valoare atribuită
285,34 RON
Data publicării
17.04.2018 07:31
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,34 RON

din 285,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.