Ofertă refuzată Cumpărare directă

SPIRONOLACTONA

Număr anunț
DA20124033
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faurei (CUI 4721239)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,44 RON
Valoare finală
109,44 RON
Data publicării
20.04.2018 13:56
Data finalizării
23.04.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.