Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
coperti A4 pentru dosare instanta
- Număr anunț
- DA20117392
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
- Furnizor / câștigător
- NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 09:56
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.040 RON
din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro