Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie offset 80/g - 70X100
- Număr anunț
- DA20098226
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
- Furnizor / câștigător
- RISEBA FLOR S.R.L. (CUI RO15999134)
- Cod CPV
- 22992000-0 · Hartie sau carton prelucrate manual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66 RON
- Valoare atribuită
- 66 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 15:24
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66 RON
din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro